Warning: include(/home/dignam/public_html/libraries/phputf8/utils/inc.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/dignam/public_html/index.php on line 8 Warning: include(/home/dignam/public_html/libraries/phputf8/utils/inc.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/dignam/public_html/index.php on line 8 Warning: include(): Failed opening '/home/dignam/public_html/libraries/phputf8/utils/inc.php' for inclusion (include_path='.') in /home/dignam/public_html/index.php on line 8 Aktualności
 
   
Aktualności
środa, 18 lutego 2009 11:04

 

  • kiermasz wielkanocny

 

Z okazji Świąt Wielkanocnych, serdecznie zapraszamy Państwa na kiermasz prac naszych uczestników, który odbędzie się w dniu 25.03.2013r. (poniedziałek) w godz. od 10.00 do  14.00 w  westybulu Gmachu Sejmu  Śląskiego przy  ulicy Ligonia 46 w Katowicach.

 

 


 

 

  • grupa psychoedukacyjna

Od dnia 05.02.2013 w Warsztacie Terapii Zajęciowej prowadzone są zajęcia psychoedukacyjne dla rodzin osób chorujących na schizofrenię.

Zajęcia odbywają się w co drugi wtorek w godzinach 16.15 – 18.00. /ul. Oswobodzenia 92, Katowice - Janów/ Planujemy sześć spotkań psychoedukacyjnych z elementami grupy wsparcia. Tematyka zajęć obejmuje między innymi objawy, przebieg i leczenie choroby. Po zakończeniu cyklu psychoedukacyjnego będziemy zapraszać do kontynuowania spotkań w formule grupy wsparcia.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Panią Jadwigą Struzik pod numerem telefonu (32)2558974. codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.30.Nabór do grupy możliwy jest do dnia 05.03.2013.

Serdecznie zapraszamy

 


 

  • kartki okolicznościowe

Od kilku lat organizujemy i uczestniczymy w okazjonalnych kiermaszach, na których prezentujemy prace uczestników wykonane w pracowniach terapii zajęciowej. Wyroby te cieszą się szerokim zainteresowaniem wśród rodzin. Poprzez taką działalność osoby które wykonały swoje wyroby mają możliwość dostrzeżenia wartości i docenienia swojej pracy. Sporym zainteresowaniem wśród kupujących cieszą się nieustannie kartki świąteczne, z ofertą których chcemy wyjść w tym roku do szerszego grona potencjalnych nabywców.

Zachęcamy do skorzystania z propozycji nabycia wielkanocnych kartek świątecznych wykonanych przez uczestników pracowni rękodzieła, plastycznej i witrażowej. Nasze produkty różnią się od innych tym, że są wyjątkowe i niepowtarzalne. Dochód uzyskany ze sprzedaży prac jest przeznaczony na rehabilitację uczestników.

Zapraszamy do obejrzenia przykładowej oferty zamieszczonej w galerii poniżej (w ofercie przygotowujemy również kartki bożonarodzeniowe). Pragniemy również poinformować, że na zamówionych kartkach będzie zamieszczona informacja o wsparciu przez Państwa osób niepełnosprawnych.

Wszelkie informacje i zapytania w sprawie zamówień prosimy kierować na kontakt mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 


 

  • Strona internetowa Śląskiego Stowarzyszenia „AD VITAM DIGNAM”

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia nowo powstałej strony internetowej Śląskiego Stowarzyszenia „AD VITAM DIGNAM”

http://advitamdignam.org/

 


 

  • WTZ również na Facebooku

Zapraszamy do odwiedzania naszego profilu na Facebooku : Warsztat Terapii Zajęciowej " Ad Vitam Dignam"

 

 

 


 

 

  • marzec 2011

Śląskie Stowarzyszenie „Ad Vitam Dignam” informuje, że na koncercie charytatywnym, połączonym ze zbiórką pieniężną na rzecz uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej, który odbył się 11 marca 2011 roku zebrano kwotę 770.73 zł. Powyższa kwota zostanie przeznaczona na dofinansowanie wyjazdu wakacyjnego dla uczestników WTZ – planowany termin wyjazdu to wrzesień 2011 roku. Serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Projekt został objęty mecenatem miasta Katowice.

 

 

 

 

 


 

  • marzec 2011

Śląskie Stowarzyszenie „Ad Vitam Dignam” informuje, że dnia 11 marca 2011 r. o godzinie 18.00 odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej prowadzonego przez Śląskie Stowarzyszenie.
Wystąpią na nim muzycy bluesowi - band w składzie:
Agnieszka Łapka, Mirosław Rzepa,Adrian Fuchs, Paweł Ambroziak, Marek Gruszka.
Koncert odbędzie się w Miejskim Domu Kultury „Szopienice - Giszowiec”, Plac Pod Lipami1, 40 - 476 Katowice.
Wstęp na koncert jest wolny. W trakcie trwania koncertu będziemy zbierać datki pieniężne do puszek kwestarskich.

 


 

  • styczeń 2007

WARSZTAT  TERAPII ZAJĘCIOWEJ  DLA  OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH  PSYCHICZNIE  ZAPRASZA  OSOBY  CHĘTNE  DO  WSPÓŁPRACY  W CHARAKTERZE WOLONTARIUSZY. WSZYSTKICH  ZAINTERESOWANYCH  PROSIMY  O KONTAKT  TELEFONICZNY  POD  NUMEREM: 032 255 89 74.

 


 

  • grudzień 2006

OTWARCIE STRONY INTERNETOWEJ WWW.WTZDIGNAM.ORG

 

 


   
Home Aktualności
Copyright © 2009 - Śląskie Stowarzyszenie "Ad Vitam Dignam"
Realizacja Krzysztof Krawczyk